Jūrmalas ostas pārvaldes dalība starptautiskās izstādēs Vācijā un Zviedrijā

Pamatojoties uz Jūrmalas pilsētas pašvaldības iestādes “Jūrmalas ostas pārvalde” dalību Centrālās Baltijas jūras reģiona 2014.-2020.gada pārrobežu sadarbības programmas projektā “SmartPorts”, laikā no 03.03.2017 – 12.03.2017. izstādē “All for sjon 2017” (Stockholm International Boat Show), kas norisinājās Stokholmā (Zviedrija), piedalījās Jūrmalas ostas pārvaldes pārstāvji.

Tāpat laikā no 22.01.2017 – 25.01.2017. Jūrmalas ostas pārvalde piedalījās izstādē “Boot Düsseldorf”, kas norisinājās Diseldorfā (Vācija).

Izstāžu laikā projekta partneriem bija lieliska iespēja sniegt un izplatīt informāciju par Latvijas mazajām ostām, kā arī citām tūrisma, atpūtas rekreācijas iespējām Latvijā. Jūrmalas ostas pārvaldes pārstāvēm uzdevums bija veicināt maksimālu apmeklētāju informētību par Latviju kā galamērķi, un veicināt Jūrmalas pilsētas un Jūrmalas ostas atpazīstamību, piedāvājot apmeklētājiem iepazīties ar izdales materiāliem – Jūrmalas pilsētas bukletu un tūrisma karti, kā arī ar Jūrmalas ostas pārvaldes bukletiem.

Izstādē  tika izveidots projekta stends, kurā tika prezentēti ostu pakalpojumi, kā arī galamērķu tūrisma piedāvājumi, tostarp stendā apmeklētājiem bija iespēja iepazīties ar projekta ietvaros izstrādāto interaktīvo e-kiosku, kas veidota kā vaļa aste. Interaktīvajā kioskā uzstādīta www.helloports.com mājas lapa, kuras mērķis ir burātājiem vieglāk plānot savu ceļojumu.