Līvu akvaparks.

Līvu akvaparks ir lielākais slēgtā tipa daudzfunkcionālais ūdens atrakciju parks Baltijā un Austrumeiropā ar kopējo platību iekštelpās – 11500 m², un papildus atvērto āra zonu vasarā (no jūnija līdz augusta beigām) 6500m² platībā. Akvaparkā ir vairāk nekā 40 dažādu veidu atrakciju, baseinu, saunu, bistro un bāru, gan iekštelpās, gan papildus atrakcijas vasaras sezonā – āra teritorijā. Līvu Akvaparks ir īpaši draudzīgs atpūtai ar bērniem.

Vasaras periodā tiek atvērta arī āra teritorija ar papildus atpūtas iespējām – sauļošanās terase ar krēsliem, baseini, atrakciju kalniņi un bistro, kā arī unikāla atrakcija – Strūklaku sala Chupa Chups. Tā ir vienīgā tāda t-veida atrakcija ne tikai Baltijas valstīs, bet arī visā Eiropā. Strūklaku sala Chupa Chups piedāvā izklaides jauniešiem, bērniem un viņu vecākiem, izbaudot spēles un rotaļas ar ūdeni. Dažādu augstumu un variāciju ūdens labirinti, laistīšanās iekārtas un ūdens spēļu konfigurācijas izvietotas 350 m² platībā ar vairāk nekā 50 strūklakām.

Kuģītis “New Way”.

Piestātne starp Vanšu un Akmens tiltiem Jūs gaida komfortabls kuģis „New Way“, kas Jūs aizvedīs pasakainā ceļojumā uz kūrortpilsētu Jūrmalu. Brauciena laikā Jūs varēsiet redzēt Rīgu no cita skatu punkta un iegūt pozitīvas emocijas. Uz kuģa būs iespēja iegādāties atspirdzinošus dzērienus un relaksēties ceļojuma laikā.

Buru kuģis “Lībava”.

“Lībava” kuģniecības spējas ļauj ceļot visās jūrās bez ierobežojuma un apmeklēt jebkuras ostas, līdz ar to mūsu burinieka iespējas var piepildīt visas jūsu fantāzijas. Mēs uzņemsimies visas rūpes, lai sagatavotos ceļojumam, Jums ir tikai jāizvēlas, kur doties un ko apskatīt.

Burinieks “Lībava” ir lieliski piemērots korporatīviem pasākumiem un jubileju svinībām.

Uz burinieka ir ieviestas šādas kāzu tradīcijas: jaunlaulātajiem par godu tiek uzvilkts karogs ar viņu vārdiem, tiek veikti šāvieni no uz kuģa esošajiem lielgabaliem un, stāvot pie stūres rata, jaunlaulātie vada burinieku.

kapteinis Anatolijs Molokanovs jūs obligāti izklausīs, ja jūs piezvanīsiet pa vienu no šiem telefona numuriem: +371 26801196 jeb +371 29288789

http://libavasail.lv/